Luxe 6-persoons villa met hottub, sunshower en buitendouche in Zeeland
Indeling en faciliteiten van de villa
Deze sfeervolle villa is gelegen op een ruim perceel en biedt alle ingrediënten voor een comfortabel verblijf. De woonruimte is ingericht met een prettige zithoek, luxe fauteuil, eettafel en een flatscreen TV. De open keuken sluit hier naadloos op aan en is volledig uitgerust met een combi-oven, combimagnetron, vaatwasser, koelkast met vriesvak, Nespresso Krups-koffiemachine, waterkoker en een complete keukeninventaris met servies, pannen en bestek.
De badkamer is praktisch ingericht en voorzien van een douche, wastafel en toilet. De slaapkamers zijn uitgerust met comfortabele boxspringbedden; bedlinnen is inbegrepen.
Bijzonder aan deze villa zijn de wellnessvoorzieningen: een privé hottub, een sunshower met regendouche en een buitendouche met warm en koud water, die direct bij de accommodatie aanwezig zijn.
Slaapkamers
Extra’s
Om de villa heen
Buiten ervaar je het echte buitenleven. Op het ruime terras met comfortabel meubilair kun je urenlang tafelen, lezen of borrelen in de zon. De groene tuin biedt zowel privacy als ruimte, perfect voor kinderen of om even helemaal op jezelf te zijn. En natuurlijk staat daar de hottub, klaar voor lange avonden onder de sterrenhemel.
Op het vakantiepark
Het park doet ruim aan door de royale kavels. Het beschikt over een zwemvijver en grenst direct aan de Westerschelde. Wil je wandelen en/of fietsen dan kan dat met een van de prachtige wandel- fietsroutes in de omgeving.
De omgeving
In de nabije omgeving liggen dorpjes als het historische vestingstadje Hulst, het indrukwekkende natuurgebied het Verdronken Land van Saeftinghe en de uitgestrekte oevers van de Westerschelde. Zin in cultuur of heerlijk bourgondisch uiteten? België ligt om de hoek en Antwerpen is binnen een uur bereikbaar.
Geniet van hottub, natuur en stijlvolle rust
Exclusief
Eventuele bijkomende variabele kosten